Характеристики Машина шліфувальна орбітальна OS-5012 v APRO
Артикул
899272
Регулювання обертів
З регулюванням обертів
Тип двигуна
Щітковий
Клас захисту
IP20
Довжина кабелю
3 м
Розміри основи
125 мм
Напруга мережі
230 В / 50 Гц
Аналоги
078545,087234
Гарантійний термін
36 місяців
Макс. потужність
до 500 Вт
Вібраційне навантаження
4,36м/с
Амплітуда коливань
2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720,66 ₴


