-25%

Кутошліфувальна машина (болгарка) Ø125 AG-125/1200 V APRO
2 144,60 ₴
1 608,45 ₴
- В наявності
- Код: 899025
+380 (97) 328-93-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Углошлифовальная машина (болгарка) Ø125 AG-125/1200 V APRO
Артикул
899025
Посадковий діаметр
22,23
Діаметр диска
125 мм
Регулювання обертів
З регулюванням обертів
Різьблення шпинделя
М14
Тип двигуна
Щітковий
Клас захисту
IP20
Довжина кабелю
3 м
Напруга мережі
230 В
Максимальна частота, об/хв
11 000
Аналоги
086805,075042,054563
Гарантійний термін
36 місяців
Вага, кг
2,1 кг
Макс. потужність
до 1200 Вт
Вібраційне навантаження
a h, AG 5,6 м/с 2 a h, DC 2,75 м/с 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 608,45 ₴








