-25%

Характеристики Бензопила ланцюгова BPL 5220, 16/18 дюймів, kit APRO
Артикул
899146
Довжина шини
40см/16" та 45см/18"
Об'єм двигуна
52 см.
Тип двигуна
2-х тактний з повітряним охолодженням
Об'єм паливного баку, л
0,54 л
Швидкість обертання
11000 об./хв
Гарантійний термін
36 місяців
Вага, кг
7
Робоча потужність
2000 Вт/2,7 к.с
Вібраційне навантаження
не більше 0,1 м/с2 (50 дБ)
Швидкість спрацьовування гальма
<0,12c
Тип ланцюга
0,325''; 0,058(1,5mm); 64DL
Вітрата пильного
0,6 л/год
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 45 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 0.54 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Витрата палива | 0.6 л/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 488,70 ₴










