-25%

Ізострічка ПВХ чорна 17 мм х 20 м товщина 0,14 мм APRO
40,61 ₴
30,46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: ET-20 Black
+380 (97) 328-93-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ізострічка ПВХ.
Переваги:
хороша еластичність і адгезіястійка до вологи та стиранняпідходить для побутових і професійних робіт
Застосування:
ізоляція та захист електроз’єднаньмаркування й фіксація проводівмонтажні та ремонтні роботи
Характеристики:
матеріал: ПВХширина: 17 ммдовжина: 20 мтовщина: 0,14 мм (140 мкм)колір: чернаябренд: APRO
Важливо:
наносити на суху та чисту поверхнюне використовувати під високою напругою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Клейова частина | Одностороння |
| Липкий шар | Так |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Чорний |
| Колір стрічки | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, м | 20 м |
| Стан | Нове |
| Тип електроізоляції | ПВХ |
| Товщина (мм) | 0.14 мм |
| Ширина, мм | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,46 ₴

