-25%

Перфоратор прямий APRO 3,5 Дж, 1050В, SDS+, 1050H DFR, кейс
4 877,74 ₴
3 658,30 ₴
- В наявності
- Код: 896229
+380 (97) 328-93-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Перфоратор прямий APRO 3,5 Дж, 1050 В, SDS+, 1050H DFR, кейс
Артикул
896229
Максимальний обіг
0-1300 об./хв.
Режими
Свердління/удар/свердління з ударом
Регулювання обертів
Без регулювання обертів
Тип патрона
SDS-plus
Кількість ударів
до 5100 уд./хв
Тип двигуна
Щітковий
Клас захисту
IP20
Довжина кабелю
4 м
Напруга мережі
230 В / 50 Гц
Максимальний діаметр свердління сталі
13 мм
Максимальний діаметр звіряння деревини
30 мм
Аналоги
063660,063659,063674,077772,079114,063662,086807,086808
Гарантійний термін
36 місяців
Вага, кг
6
Макс. потужність
до 1050 Вт
Енергія удару
до 3.5 Дж
Вібраційне навантаження
14 м/с
Максимальний діаметр звіряння бетону
28 мм
Вибір професіонала
Енергія й потужність
ПЕРФОРАТОР 1050 H від бренда APRO має силу удару в 3,5 Джоулі та тип патрона SDS+. Працюючи від електромережі 220-240 V, інструмент робить 1300 обертів на хвилину. Максимальна потужність інструмента становить 1050 Вт.
Комплектація
До комплекту до нього входить брендовий кейс TM APRO, завдяки якому Ваш інструмент завжди буде в надійному стані та надійно захищений від зовнішнього впливу. До комплектації також входить обмежувач глибини, 3 бури (6/8/10 мм) типу SDS +, що забезпечують надійну фіксацію. Також у кейсі ви знайдете передню допоміжну ручку, долото та піку.
Переваги професіоналів
До переваг можна віднести швидкозатискний патрон, шнур завдовжки в 4 м і реверс, який дає змогу однаково ефективно працювати в обох напрямках.
Безпека передусім
Перфоратори APRO обладнані захисною муфтою, яка дає змогу Вам захиститися від травм у разі, якщо оснастка дасть і почне клинути. Отже, робота стає безпечнішою. Також корпус інструмента має в асортименті кнопку блокування увімкнення, яка, подібно до запобіжника, унеможливлює випадкове натискання кнопки "спуску".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 3.5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5100 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 658,30 ₴










