Довжина: 260;
Ширина: 240;
Висота: 10;
Упаковка: 50;
АБЦ: B;
КратностьЦены: 1;
Вага: 0.24;
Напрямок обертання: 5;
Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/14l1srR-fdPeX0Ri-5lKTm1jvDWI9M6vY/view;
Посилання на сертифікат: https://drive.google.com/file/d/14l1srR-fdPeX0Ri-5lKTm1jvDWI9M6vY/view;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278,20 ₴



