-25%

Характеристики Машина шлифовальная угловая 150/1500 (болгарка) APRO
Артикул
899009
Посадковий діаметр
22,23
Діаметр диска
150 мм
Номінальна напруга змінного струму
220-240 V
Регулювання обертів
Без регулювання обертів
Різьблення шпинделя
М14
Тип двигуна
Щітковий
Клас захисту
IP20
Довжина кабелю
3 м
Максимальна частота, об/хв
8 500
Плавний пуск
Не має
Номінальна потужність
1300 Вт
Гарантійний термін
36 місяців
Вага, кг
3,5
Макс. потужність
до 1500 Вт
Робоча потужність
1200 Вт
Захист від випадкового включення
Не має
Вібраційне навантаження
a h, AG 5,62 м/с 2 a h, DC 1,5 м/с 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 204,94 ₴










