-25%

Перфоратор прямий APRO 3,5 Дж, 1050В, SDS+, 1050H, кейс
5 286,69 ₴
3 965,02 ₴
- В наявності
- Код: 896228
+380 (97) 328-93-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Перфоратор прямий APRO 3,5 Дж, 1050 В, SDS+, 1050H, кейс
Артикул
896228
Максимальний обіг
0-1300 об./хв.
Режими
Свердління/удар/свердління з ударом
Регулювання обертів
Без регулювання обертів
Тип патрона
SDS-plus
Кількість ударів
до 5100 уд./хв
Тип двигуна
Щітковий
Клас захисту
IP20
Довжина кабелю
4 м
Напруга мережі
230 В / 50 Гц
Максимальний діаметр свердління сталі
13 мм
Максимальний діаметр звіряння деревини
30 мм
Аналоги
063661,063659,063674,077772,079114,063662,086807,086808
Гарантійний термін
36 місяців
Вага, кг
5,4
Макс. потужність
до 1050 Вт
Енергія удару
до 3.5 Дж
Вібраційне навантаження
14 м/с
Максимальний діаметр звіряння бетону
28 мм
Вибір професіонала
Енергія й потужність
1050 H від бренда APRO має силу удару в 3,5 джоулів. Має підтримку SDS + патрона. Інструмент досягає 5100 ударів за хвилину та, якщо немає навантаження, досягає 1300 обертів на хвилину. Максимальна потужність інструмента становить 1050 Вт.
Комплектація
До комплекту до нього входить брендовий кейс ТМ APRO, завдяки якому Ваш інструмент завжди буде в належному стані та надійно захищений від зовнішнього впливу. До комплектації також входить обмежувач глибини, 3 бури (6/8/10 мм) типу SDS +, що забезпечують надійну фіксацію. Також у кейсі ви знайдете передню допоміжну ручку, долото та піка.
Переваги професіоналів
До чималих переваг для профі свого діла можна віднести швидкозатискний патрон, досить широкий шнур, завдовжки в 4 м, обмежувач глибини та реверс, який дає змогу однаково ефективно працювати в обох напрямках.
Безпека передусім
Перфоратори APRO обладнані захисною муфтою, яка дає змогу Вам захиститися від травм у разі, якщо обладнання дасть збій і почне клинути. Отже, робота стає безпечнішою. Також корпус інструмента має в асортименті кнопку блокування увімкнення, яка унеможливлює випадкове натискання кнопки "спуску".
Зручність і комфорт
Інструмент, обладнаний регулятором обертів, який дає змогу досить швидко підібрати необхідну обертову частоту для комфортної роботи. Перфоратор має зручні прогумовані ручки, що забезпечують надійну посадку та фіксацію в руках професіонала.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 3.5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5100 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 965,02 ₴










