Диск преміальної якості RapidE METALMAXX — це ідеальне
— рішення для різання сталі, кольорового металу, арматури та чавуну.
Виготовлений за технологією вакуумної паяння, що надає диску
високу міцність, швидкість різання та тривалий термін експлуатації.
Диск не зношується й не зменшується в діаметрі, на відміну
від абразивних відрізних кругів
Брак потреби в додатковій заміні диска дає змогу
неабияк знизити вартість різання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapide |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475,47 ₴


