-25%

Сітка пластикова "Забір" 20×20 мм 1.5 м 20 м темно-зелена для огорож (БРАК1м)
3 952,09 ₴
2 964,07 ₴
- В наявності
- Код: Д-20/1.5/20
+380 (97) 328-93-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка пластикова "Забір" 20×20 мм 1 м 20 м темно-зелена призначена для огорожі ділянок, клумб, грядок і господарських зон.
Характеристики:
Розмір комірки: 20×20 мм
Ширина: 1.5 м
Довжина: 20 м
Колір: темно-зелена
Матеріал: Поліетилен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Конюшина |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина комірки | 20 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Призначення сітки | Універсальна, Для пташиних вольєрів, Захист врожаю від птахів, Для огородження ділянки |
| Тип сітки | Газонна |
| Ширина комірки | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 964,07 ₴




