Характеристики Дрель ударная APRO 13/600 К
Артикул
899061
Максимальні оберти
3000 об./хв.
Регулювання обертів
З регулюванням обертів
Діаметр патрона
1.5-13 мм
Тип патрона
Ключовий
Тип двигуна
Щітковий
Клас захисту
IP20
Довжина кабелю
3 м
Напруга мережі
220 (±20%)
Максимальний діаметр сверління сталі
10 мм
Максимальний діаметр сверління деревини
25 мм
Ударний режим
Має
Аналоги
054572,054574,054573,075043,054575
Гарантійний термін
36 місяців
Вага, кг
3,1
Макс. потужність
до 600 Вт
Вібраційне навантаження
5,6 м/с 2
Фіксація кнопки увімкнення
Має
Максимальний діаметр сверління бетону
13 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 087,26 ₴






