-25%

Відрізні абразивні диски Rapide 125x1.6x22.23
31,83 ₴
23,87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: НФ-00000460
+380 (97) 328-93-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовуються для різання чорних металів і неіржавкої сталі.
Виготовлені на 95% з оксиду алюмінію і 5% керамічного зерна,
, що надає колу високу зносостійкість і швидкість різання.
Двошарове армувальне скловолокно надійно захищає коло від
розриву та дає змогу різати на високих обертах.Ідеально
збалансований завдяки калібруванню щільної металевої
втулки.Висока швидкість різання без припалювання та задирок.Сама
низька ціна різання серед кіл на основі оксиду алюмінію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapide |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23,87 ₴

